Davet ve Düğün Çadırı

Çadır ve Branda Ürünlerine İhtiyaç Duyuyorsanız;

Düğün Çadırı; Açık havada gerçekleştirilecek birçok düğün organizasyonunda düğün çadırı kullanılmaktadır. Bu çadırlar şık tasarımları, geniş alan yaratma imkanı ve portatif kurulumları nedeniyle yoğun ilgi görmektedir. Tüm bunların dışında düğün çadırları, olası kötü hava koşullarında misafirleri ağırlamak adına da tercih edilebilmektedir. Üst kalite brandalar ile üretilen bu çadır modeli, aynı zamanda su geçirmez özellikte olmalıdır. Uygun olmayan bir alana kurulan ve kaliteli malzemeler kullanılmadan üretilen çadırlar, olumsuz sonuçlar oluşturabilir.

Düğün çadırı modelleri için farklı konseptler oluşturabilmek mümkün. Hayalinizdeki projeyi uzman tasarım ekibine yönlendirebilir ve düğün çadırını sonraki süreçte farklı organizasyonlar için de değerlendirebilirsiniz. Düğün konseptlerine uygun olan çadırlar içerisine dekoratif aydınlatma sistemleri de eklenebilir. Çok düşük maliyetler ile estetik çözümler elde edebilir ve işlevsel mekanlar oluşturabilirsiniz.

Düğün Çadırı Modelleri

Düğün çadırları, farklı modellerde tasarlanmaktadır. Çadır yapılar açık alanda konukların oturma alanlarına uygulanabildiği gibi tüm konukların bir arada olabileceği projeler de mevcuttur. Kır düğünlerinde ya da havuzbaşı düğün organizasyonlarında hava şartlarının kötüleşmesi ihtimaline yönelik olarak konukların yemek yiyip dans edebilecekleri büyüklükte düğün çadırları da üretilebilmektedir.

Düğün çadırı oluştururken aşınma olmayacak, dayanıklı brandalar kullanılması gereklidir. Aksi taktirde böylesi önemli bir gün kötü sonuçlanabilir. Bu nedenle profesyonel markalar ile çalışmak en doğru yol olacaktır. Talep ettiğiniz düğün çadırı detaylarını iletebilir ve uzman ekipten doğru yönlendirme talep edebilirsiniz.

Etkinlik çadırları için detaylı bilgilendirme ve özel çözümler almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.